Alternatif Bank Mobil
Alternatif Bank A.Ş.

Ücretsiz İNDİR - App Store'da Play Store'da Huawei Store'da
İndir

Bonus Business Kart

Alternatif Bank Bonus Business Kart İle Şirketiniz Daha Kazançlı!

Alternatif Bank Bonus Business Nedir?

Alternatif Bank Bonus Business Kart, şirketiniz adına tahsis edilen, şirket yönetici ve çalışanları tarafından tüm şirket harcamaları için kullanılabilen ticari bir kredi kartıdır. 

Alternatif Bank Business Kart ile iş ve özel harcamalarınızı kolayca ayırabilir ve sistemli şekilde takip edebilirsiniz. Üstelik bonus üye işyerlerinden yaptığınız alışverişlerden bol bol bonus kazanır ve şirket harcamalarınızda kullanabilirsiniz.

Alternatif Bank Bonus Business Ürün ve Hizmet Ücretleri

Alternatif Bank Bonus Business ürün ve hizmet ücretlerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

Masraflar


Kart TürüAsıl Kart Yıllık Üyelik Aidatı
Ek Kart Yıllık Üyelik Aidat
Alternatif Bank Bonus Business Kart
-400 TL


Alternatif Bank Bonus Business ile İlgili Merak Ettikleriniz

Kart başvurusunu nasıl yapabilirim?

Alternatif Bank Bonus Business başvurunuzu Alternatif Bank Şubeleri’nden yapabilirsiniz. Size en yakın Alternatif Bank Şubesi’ni bulmak için tıklayınız

Kart şifresini nasıl alırım?

Alternatif Bank Bonus’u kullanmadan önce kartınız için bir şifre belirlemeniz gerekmektedir. Kart şifrenizi SMS ile almak isterseniz; sistemimizde kayıtlı olan cep telefonu numaranızdan aralarında birer boşluk bırakarak KKSIFRE, kartınızın son 4 rakamı ve kartınızın arka yüzünde bulunan 3 haneli güvenlik numarasını yazarak 4055’e gönderebilirsiniz. (Örnek; KKSIFRE 1234 123). Kart şifrenizi Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak almak isterseniz; 444 00 55'i arayarak şifrenizi alabilirsiniz.

Ekstre dönemleri sabit mi? Hesap kesim tarihi ile son ödeme tarihi arasında kaç gün var?

Hesap kesim tarihleri şirketinizin nakit akışına uygun olarak ay içerisinde birçok alternatif tarih için tanımlanabilir. Hesap kesim tarihi ile son ödeme tarihi arasında 5 günlük bir süre bulunmaktadır.

Asgari Ödeme Tutarı nedir?

Asgari ödeme tutarı; mevcut dönem borcunuz için ödemeniz gereken minimum tutarı ifade eder. Kart limiti 25.000 TL olan Alternatif Bank Bonus Business Kart'larda, asgari ödeme tutarı dönem borcunun %20'si, limiti 25.000 TL üstünde olan Alternatif Bank Bonus Business Kartlar için ise asgari ödeme tutarı dönem borcunun %40'ı olarak uygulanır.

Bonus Business kartımda biriken puanları nasıl kullanabilirim?

Alternatif Bank Bonus Business Kart ile Bonus üye işyerlerinde yaptığınız alışverişlerden Bonus kazanırsınız. Çalışanlarınızın kullandığı Bonus Business Kart'da toplanan bonusları tek bir kartta biriktirebilir ve şirket masrafları için kullanabilirsiniz.

Alternatif Bank Mobil’i
Hemen İndirin

QR kodu okutarak Alternatif Bank Mobil uygulamasını hemen indirebilirsiniz.

qr code phone
Alternatif Bank Mobil’i
Hemen İndirin

QR kodu okutarak Alternatif Bank Mobil uygulamasını hemen indirebilirsiniz.

qr code phone